תואר שני למורים לספרות

 

המחלקה לספרות משווה מזמינה אתכם ואתכן להירשם ללימודים לתואר שני במסלול המותאם למורות ולמורים לספרות (העלי תואר ראשון).

תוכנית הלימודים של מסלול תואר שני למורים לספרות כוללת מגוון קורסים רחב בספרות, תאטרון, פילוסופיה, קולנוע, מגדר, אמנות, לימודי תרבות, כתיבה יוצרת, תרבות וספרות מזרח-אסיה.

חשוב לדעת לגבי לימודי תואר שני למורים לספרות: 

* במסגרת מסלול תואר שני למורים (ללא תיזה) יילמדו 18 ש"ש במחלקה. 

* ייתכנו קורסים נוספים במסגרת הדרישות לתואר.

* ניתן ללמוד במסלול זה במקביל לעבודה בהוראה, או במסגרת שבתון.

* מורים ומורות בעלי תואר שני בספרות מוזמנים לבדוק את נתוני ההתאמה שלהם לדוקטורט בספרות במחלקה.

נשמח להיפגש ולבנות עבורכן ועבורכם תכנית לימודים אישית -

להרשמה ללימודי תואר שני למורים לספרות באוניברסיטת בר־אילן אנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר בעמוד צור קשר או בטלפון: 03-5318281

למורים בשנת שבתון - כדאי לבדוק גם אפשרות של לימודי תואר שני בשנה

מידע נוסף למתעניינים בתואר שני למורים:

לימודי תואר שני למורים

תואר שני למורים הוא צעד משמעותי בדרך להתפתחות ולצמיחה מקצועית. בנוף החינוכי המשתנה של ימינו, שבו הוראה וחינוך מונעים על ידי טכנולוגיה מתקדמת ותיאוריות פדגוגיות חדשות מתפתחות ללא הרף, לימודי תואר שני למורים מסייעים להסתגל לשינויים ומכינים את אנשי ההוראה לאתגרים החדשים.

תואר שני למורים - יתרונות

ללימודי תואר שני למורים נלווים מספר רב של יתרונות, ביניהם ניתן לציין את הבאים:

> תואר שני למורים מניח את התשתית לקידום ולפוטנציאל השתכרות גבוה יותר:

לימודי תואר שני למורים פותחים דלת למגוון הזדמנויות מקצועיות ולקידום הקריירה. מערכת החינוך בפרט ומוסדות חינוך בכלל מעניקים עדיפות להעסקת מורים בעלי תארים מתקדמים, מתוך הכרה בערך המוסף והרב שהם מביאים עימם לכיתה ולמערכת כולה. הכרה זו מסייעת בהגדלת הסיכויים לקבלה לתפקידי מפתח, לקידום, ליציבות ולביטחון תעסוקתי מוגבר וכמובן גם לשיפור בשכר ולתנאים מתגמלים יותר.

> לימודי תואר שני למורים לספרות מאפשרים הרחבת המיומנויות הפדגוגיות:

תואר שני למורים מספק כר פורה לחקור וגם לפתח מתודולוגיות הוראה חדשות; הלימודים מספקים במה להתנסויות מעשיות, לחקר שיטות הוראה, לבחינת סגנונות למידה ואסטרטגיות חינוכיות וחושפות את הסטודנטיות והסטודנטים לשדה המחקר העדכני ביותר בתחום הפדגוגי. כל אלו מרחיבים את המיומנויות הפדגוגיות של המורות והמורים ואת כישוריהם ותורמים לשיפור הביצועים החינוכיים.

> תואר שני למורים לספרות מאפשר להישאר מעודכנים ולצעוד יחד עם הקדמה:

העולם שסביבנו אינו קופא על שמריו, הוא דינמי ומשתנה תדיר. מדי יום יש חידושים והתפתחויות חדשות בכל תחום כמעט, גם בענפי החינוך וההוראה. אבל לא רק העולם משתנה, גם התלמידים משתנים, ובהתאמה יש גם ציפיות חדשות ומשתנות מהמורים. תואר שני למורים מאפשר אפוא להסתגל לחידושים האחרונים, ללמידה ולשיפור. לימודי תואר שני למורים הם הזדמנות נפלאה להתעדכן בכל מה שחדש וטוב בתחום והם מהווים אמצעי חיוני להתמודדות עם האתגרים הנוכחיים של החינוך המודרני.

> לימודי תואר שני למורים לספרות - סוללים את הדרך להנהיג ולהשפיע על עתיד החינוך:

תואר שני למורים הוא גם הבסיס לפיתוח מנהיגות בחינוך. לצד הוראה, במוסדות החינוך השונים ובמערכות החינוך בישראל יש עוד רפרטואר רחב ומגוון של תפקידים ניהוליים ומנהיגותיים; יש צורך במנהלים בכירים, רכזים, מנהלי מחלקות, פקחים, סגני מנהלים, מתווי מדיניות חינוכית, מפתחי תוכניות לימוד, חוקרים ועוד.

לכן אם אתן או אתם שואפים להוביל, לעצב ולהשפיע על עתיד החינוך בישראל, הצגת תעודת תואר שני למורים לספרות מטעם אוניברסיטת בר-אילן היא יתרון משמעותי בדרך למימוש מטרתכם.

רוצים לשמוע עוד על תואר שני למורים אצלנו? נשמח להיפגש ולבנות עבורכן ועבורכם תכנית לימודים אישית.

להרשמה ללימודי תואר שני למורים לספרות באוניברסיטת בר־אילן אנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר בעמוד צור קשר או בטלפון: 03-5318281

למורים בשנת שבתון - כדאי לבדוק גם אפשרות של לימודי תואר שני בשנה