תעודת הוראה בתיאטרון: מסלול תעודת הוראה בדרמה ותיאטרון בבר-אילן

על מסלול לימודי תעודת הוראה בתיאטרון

בכל הקשור לתיאטרון, מדינת ישראל היא מעצמה עולמית. ברחבי הארץ קיימות לא פחות מ-250 מגמות תיאטרון, המגישות תלמידים לבחינת הבגרות ברמה של 5 יחידות לימוד, והביקוש למורים בתחום נמצא בעליה מתמדת.

תוכנית הלימודים במסלול לתעודת הוראה בתיאטרון מעניקה לבעלי תואר אקדמי רלוונטי (לדוגמא: בוגרי המגמה לדרמה ולתיאטרון במחלקה לספרות משווה בבר-אילן או בוגרי בתי הספר למשחק), ידע נרחב בכל הנוגע להיבטים המעשיים של ההוראה והלמידה, עם דגש על תרגום הידע העיוני והמעשי שלהם לכלל כלים אפקטיביים להוראת המקצוע.

ההרשמה ללימודי תעודת הוראה בתיאטרון פתוחה בפני כל הלומדים והבוגרים של המגמה לדרמה ותיאטרון באוניברסיטת בר-אילן וכן בפני אנשים בעלי רקע מוכח בלימודי תיאטרון במוסד אקדמי מוכר ובעלי תעודת הוראה במקצועות אחרים, המעוניינים בהרחבת ההסמכה שלהם גם ללימודי תיאטרון.

להרשמה  

לקבלת מידע נוסף ולבירורים על הרשמה למסלול תעודת הוראה בתיאטרון במחלקה לספרות משווה בבר-אילן, אנא פנו אלינו דרך עמוד צור קשר ואנו נחזור אליכם בהקדם.

מה לומדים במסגרת תעודת הוראה בתיאטרון? 

ההכשרה להוראה מתבצעת בקורסים עיוניים שונים בנושאי חינוך ותיאטרון לצד התנסות מעשית כמורים במגמות התיאטרון של בתי ספר נבחרים.

הסטודנטים במסלול לימודי תעודת הוראה בתיאטרון לומדים קורסים מתקדמים בהוראת התיאטרון עם דגש במיומנויות ואסטרטגיות ההוראה של מקצוע התיאטרון באמצעות התנסויות מגוונות, סדנאות סימולציה, ועוד.

ההתנסות הקלינית כוללת ליווי אישי צמוד לכל אחד מהלומדים והיכרות מקרוב עם דרכי הוראה מגוונות עדכניות, וכך נחשפים הסטודנטים להיבטים שונים בחיי בית- הספר.

הלימודים במסלול תעודת  הוראה בתיאטרון במסגרת אקדמית וברמה הגבוהה של אוניברסיטת בר-אילן מציבים את הבוגרים שלנו בחזית ההוראה והחינוך.

הזדמנויות תעסוקה לבוגרי לימודי תעודת הוראה בתיאטרון

תוכנית לימודי תעודת הוראה בתיאטרון מעניקה לסטודנטים מיומנות בלימוד המקצוע ומכשירה אותם לעבודה מעשית בתחום הן במסגרת החינוך הפורמלי (לימוד תיאטרון בבתי הספר: יסודי, חטיבה ותיכון) והן במסגרת החינוך הבלתי-פורמלי (מתנ"סים, חוגים). 

תהליך ההרשמה למסלול לימודי תעודת הוראה בתיאטרון

  • תהליך הרישום כולל ראיון והצגת מסמכים על פי הנדרש
  • בוגרי אוניברסיטת בר-אילן ובוגרי מוסדות לימוד אחרים יכולים להירשם באתר האוניברסיטה
  • סטודנטים לתואר ראשון באוניברסיטת בר-אילן יכולים להירשם החל מהשנה השנייה ללימודי התואר
  • סטודנטים הלומדים לתואר שני או לתואר שלישי באוניברסיטת בר-אילן יכולים להירשם בכל שלב במהלך הלימודים, דרך מערכת האינ-בר, מידע אישי לסטודנט.

להרשמה  

לקבלת מידע נוסף ולבירורים על הרשמה למסלול תעודת הוראה בתיאטרון במחלקה לספרות משווה בבר-אילן, אנא פנו אלינו דרך עמוד צור קשר ואנו נחזור אליכם בהקדם.

קבלת קהל:

דלת פתוחה בימים א‘, ג‘, ה‘ בשעות 12:00-10:0  בזום ובאופן פרונטלי.

לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר עם ד"ר רועי הורוביץ - roy.horovitz@biu.ac.il  

או הגב' מירב לוי- gr.comlit@biu.ac.il  03-5318281